ücretsiz servis telefonu 0 800 621 777 2

Portre

Yakınınızda mobilite ve bakım - Almanya çapında

Fellerhoff Medizintechnik 'in 2009 yılında kuruluşundan bu yana, hastane sektörü için anti-decubitus sistemleri ve özel yatakların kiralanması ve satışı konusunda uzmanlaştık.

Klinik bakıma yönelik ürünlerin yanı sıra, müşterilerimizi evde hareketlilik ve bakım konusunda da destekliyoruz: Ürün yelpazemizde her türlü bakım yardımcısının yanı sıra yenilikçi katlanabilir elektrikli tekerlekli sandalyelerimiz de yer alıyor.

Esneklik ve hareketlilik

Marka ile Volksrolli müşterilerimiz mobilite ve esnekliğin en uygun kombinasyonunu elde ediyor. Bu Volksrolli düşük ağırlığı nedeniyle taşınması kolay katlanabilir bir elektrikli tekerlekli sandalyedir. Elektrikli tekerlekli sandalye için bir reçete mevcutsa, müşterilerimize ilk denemeden sağlık sigortası şirketine başvuruya ve teslimata kadar eşlik ediyoruz. Sonrasında da tüm servis işleriyle ilgileniyoruz.

Evde bakım

Bu büyük ebeveyn kutusu bakım dereceleri olan kişileri evde bakımlarında destekler. Eldivenler, yatak koruma pedleri veya ağız koruyucuları olsun: gerekli yardımcıları her ay doğrudan eve teslim ediyoruz. Esneklik ve hizmet en yüksek önceliğe sahiptir. Hayatınızı biraz daha kolaylaştırmak için yanınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz!

Klinik Hizmet

Klinik tıbbi teknoloji alanında, hastanelere ve bakım tesislerine anti-decubitus şilteler ve ağır hizmet yatakları tedarik ediyoruz. Kullanılan sistemlerin tüm servis, bakım ve yeniden işleme süreçleriyle ilgileniyoruz.

Temizlik ve işleme için ayrıca aşağıdakilere güveniyoruz Biodor bakım ürünleri. Çünkü hiçbir şey özel ve klinik alanda saf yardımcılardan daha önemli değildir.

İç mekan hizmeti

Annika Weibring

Annika Weibring

Danışman İç Mekan Hizmeti

Claudia Schmitz

Claudia Schmitz

Danışman İç Mekan Hizmeti

Tel. +49 (0)2871 342 814 0
c.schmitz@fellerhoff-medizintechnik.de

Kathrin Spichal

Kathrin Spichal

Danışman İç Mekan Hizmeti

Tel. +49 (0)2871 342 814 0
k.spichal@fellerhoff-medizintechik.de

Meike Moreira

Meike Moreira

Danışman İç Mekan Hizmeti

Tel. +49 (0)2871 342 814 0
m.moreira@fellerhoff-medizintechnik.de

Alexandra Telaar

Alexandra Telaar

Danışman İç Mekan Hizmeti

Saha hizmeti

Tobias Ladermann

Tobias Ladermann

Satış Müdürü

Markus Wiedmann

Markus Wiedmann

Saha servis danışmanı

Andy Behrendt

Andy Behrendt

Saha servis danışmanı

Berlin, Brandenburg
Mobil +49 (0)171 3143855
a.behrendt@fellerhoff-medizintechnik.de

Marek Meyer

Marek Meyer

Saha servis danışmanı

Sachsen-Anhalt, Niedersachsen, Hamburg, Schleswig-Holstein
Mobil +49 (0)151 513 082 38
m.meyer@fellerhoff-medizintechnik.de

Matthias Schubert

Matthias Schubert

Saha servis danışmanı

NRW (Nord & Ruhrgebiet)
Mobil +49 (0) 160 981 089 72
m.schubert@fellerhoff-medizintechnik.de

Patrick Hellmann

Patrick Hellmann

Saha servis danışmanı

NRW (Nord & Ruhrgebiet)
Mobil +49 (0) 160 995 352 71
p.hellmann@fellerhoff-medizintechnik.de

Sascha Behrendt

Sascha Behrendt

Saha servis danışmanı

Berlin, Brandenburg, Sachsen
Mobil +49 (0)151 511 033 94
s.behrendt@fellerhoff-medizintechnik.de

Alf Riewe

Alf Riewe

Saha servis danışmanı

Brandenburg, Mecklenburg-Vorpommern, Schleswig-Holstein
Mobil +49 (0)175 891 85 30
a.riewe@fellerhoff-medizintechnik.de

Stanislaus Petrow

Stanislaus Petrow

Saha servis danışmanı

Hessen, Thüringen
Mobil +49 (0) 171 550 67 19
s.petrow@fellerhoff-medizintechnik.de

Steffen Kränzle

Steffen Kränzle

Saha servis danışmanı

Bayern
Mobil: +49 (0) 151 200 887 43
s.kraenzle@fellerhoff-medizintechnik.de

Daniel Luft

Daniel Luft

Saha servis danışmanı

Hessen, Baden-Württemberg
Mobil: +49 (0) 160 51 319 91
d.luft@fellerhoff-medizintechnik.de

Markus Urbig

Markus Urbig

Saha servis danışmanı

Thüringen, Sachsen, Sachsen-Anhalt
Mobil: +49 (0) 151 539 723 15
m.urbig@fellerhoff-medizintechnik.de

Peter Koenen

Peter Koenen

Saha servis danışmanı

Hessen, Rheinland-Pfalz, Saarland
Mobil: +49 (0) 151 539 613 75
p.koenen@fellerhoff-medizintechnik.de

Olaf Dytkiewicz

Olaf Dytkiewicz

Saha servis danışmanı

Niedersachsen, Bremen
Mobil: +49 (0) 170 653 57 33
o.dytkiewicz@fellerhoff-medizintechnik.de

Marion Peplau

Marion Peplau

Fachberaterin Außendienst

NRW (Süd)
Mobil: +49 (0) 151 529 846 34
m.peplau@fellerhoff-medizintechnik.de

Andreas Lustig

Andreas Lustig

Saha servis danışmanı

NRW (Süd)
Mobil: +49 (0) 151 463 775 01
a.lustig@fellerhoff-medizintechnik.de

Thomas Gerstel

Thomas Gerstel

Saha servis danışmanı

Niedersachsen (Nord-West), Bremen
Mobil: +49 (0) 170 653 89 71
t.gerstel@fellerhoff-medizintechnik.de

Dirk Buchner

Dirk Buchner

Saha servis danışmanı

NRW (Nord & Ruhrgebiet)
Mobil: +49 (0) 151 205 729 81
d.buchner@fellerhoff-medizintechnik.de

Frank Köck

Frank Köck

Saha servis danışmanı

Baden-Württemberg
Mobil: +49 (0) 151 205 736 70
f.koeck@fellerhoff-medizintechnik.de

Andreas Messerschmidt

Andreas Messerschmidt

Saha servis danışmanı

Baden-Württemberg
Mobil +49 (0) 151 154 344 05
a.messerschmidt@fellerhoff-medizintechnik.de

Teknik Destek

Meikel Frömmert

Meikel Frömmert

Uzman danışman hastane malzemeleri

Wolfgang Telahr

Wolfgang Telahr

Servis teknisyeni

Frank Prohaska

Frank Prohaska

Servis teknisyeni

Yönetim

Dennis Heppner

Dennis Heppner

Genel Müdür

Uygulamalar

Mandy Soblik

Mandy Soblik

İnsan Kaynakları

Satış ve Servis Noktaları

Bocholt'tan artık tüm Almanya'ya ürünlerimizi tedarik ediyoruz.
Tüm Fellerhoff Grubu'nun 100 kadar çalışanı her gün müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarıyla ilgileniyor.

Siz de Almanya'da ülke çapında satış ve servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Servis şoförlerimiz ve tıbbi ürün danışmanlarımız sadece teslimat yapmakla kalmaz, aynı zamanda ürünlerimizin montajını ve demontajını da yaparlar. Ayrıca talimat ve yardım da sağlarlar.