gratis service telefoon 0 800 621 777 2

Portret

Mobiliteit en zorg bij jou in de buurt - Duitsland-breed

Sinds de oprichting van Fellerhoff Medizintechnik in 2009 zijn we gespecialiseerd in de verhuur en verkoop van anti-decubitussystemen en speciale bedden voor de ziekenhuissector.

Naast producten voor klinische zorg ondersteunen we onze klanten ook bij hun mobiliteit en zorg thuis: ons assortiment omvat allerlei soorten zorghulpmiddelen en onze innovatieve opvouwbare elektrische rolstoelen.

Flexibiliteit en mobiliteit

Met het merk Volksrolli krijgen onze klanten de optimale combinatie van mobiliteit en flexibiliteit. De Volksrolli is een opvouwbare elektrische rolstoel die door zijn lage gewicht gemakkelijk te vervoeren is. Als er een recept is voor een elektrische rolstoel, begeleiden we onze klanten vanaf de eerste proef tot de aanvraag bij de zorgverzekeraar en de aflevering. Ook daarna regelen we alle servicezaken.

Zorg thuis

De grootouderbox ondersteunt mensen met een zorgdiploma bij hun thuiszorg. Of het nu gaat om handschoenen, bedbeschermers of gebitsbeschermers: we leveren de benodigde hulpmiddelen elke maand rechtstreeks aan huis. Flexibiliteit en service hebben de hoogste prioriteit. We staan graag aan uw zijde om uw leven een beetje gemakkelijker te maken!

Kliniek Service

Op het gebied van klinische medische technologie leveren we anti-decubitusmatrassen en zware bedden aan ziekenhuizen en zorginstellingen. We zorgen voor de volledige service, het onderhoud en de reprocessing van de gebruikte systemen.

Voor reiniging en verwerking vertrouwen we ook op Biodor verzorgingsproducten. Want niets is belangrijker dan pure hulpmiddelen in de privé- en klinische omgeving.

Service binnen

Annika Weibring

Annika Weibring

Adviseur Binnendienst

Claudia Schmitz

Claudia Schmitz

Adviseur Binnendienst

Tel. +49 (0)2871 342 814 0
c.schmitz@fellerhoff-medizintechnik.de

Kathrin Spichal

Kathrin Spichal

Adviseur Binnendienst

Tel. +49 (0)2871 342 814 0
k.spichal@fellerhoff-medizintechik.de

Meike Moreira

Meike Moreira

Adviseur Binnendienst

Tel. +49 (0)2871 342 814 0
m.moreira@fellerhoff-medizintechnik.de

Alexandra Telaar

Alexandra Telaar

Adviseur Binnendienst

Buitendienst

Tobias Ladermann

Tobias Ladermann

Verkoopmanager

Markus Wiedmann

Markus Wiedmann

Adviseur buitendienst

Andy Behrendt

Andy Behrendt

Adviseur buitendienst

Berlin, Brandenburg
Mobil +49 (0)171 3143855
a.behrendt@fellerhoff-medizintechnik.de

Marek Meyer

Marek Meyer

Adviseur buitendienst

Sachsen-Anhalt, Niedersachsen, Hamburg, Schleswig-Holstein
Mobil +49 (0)151 513 082 38
m.meyer@fellerhoff-medizintechnik.de

Matthias Schubert

Matthias Schubert

Adviseur buitendienst

NRW (Nord & Ruhrgebiet)
Mobil +49 (0) 160 981 089 72
m.schubert@fellerhoff-medizintechnik.de

Patrick Hellmann

Patrick Hellmann

Adviseur buitendienst

NRW (Nord & Ruhrgebiet)
Mobil +49 (0) 160 995 352 71
p.hellmann@fellerhoff-medizintechnik.de

Sascha Behrendt

Sascha Behrendt

Adviseur buitendienst

Berlin, Brandenburg, Sachsen
Mobil +49 (0)151 511 033 94
s.behrendt@fellerhoff-medizintechnik.de

Alf Riewe

Alf Riewe

Adviseur buitendienst

Brandenburg, Mecklenburg-Vorpommern, Schleswig-Holstein
Mobil +49 (0)175 891 85 30
a.riewe@fellerhoff-medizintechnik.de

Stanislaus Petrow

Stanislaus Petrow

Adviseur buitendienst

Hessen, Thüringen
Mobil +49 (0) 171 550 67 19
s.petrow@fellerhoff-medizintechnik.de

Steffen Kränzle

Steffen Kränzle

Adviseur buitendienst

Bayern
Mobil: +49 (0) 151 200 887 43
s.kraenzle@fellerhoff-medizintechnik.de

Daniel Luft

Daniel Luft

Adviseur buitendienst

Hessen, Baden-Württemberg
Mobil: +49 (0) 160 51 319 91
d.luft@fellerhoff-medizintechnik.de

Markus Urbig

Markus Urbig

Adviseur buitendienst

Thüringen, Sachsen, Sachsen-Anhalt
Mobil: +49 (0) 151 539 723 15
m.urbig@fellerhoff-medizintechnik.de

Peter Koenen

Peter Koenen

Adviseur buitendienst

Hessen, Rheinland-Pfalz, Saarland
Mobil: +49 (0) 151 539 613 75
p.koenen@fellerhoff-medizintechnik.de

Olaf Dytkiewicz

Olaf Dytkiewicz

Adviseur buitendienst

Niedersachsen, Bremen
Mobil: +49 (0) 170 653 57 33
o.dytkiewicz@fellerhoff-medizintechnik.de

Marion Peplau

Marion Peplau

Fachberaterin Außendienst

NRW (Süd)
Mobil: +49 (0) 151 529 846 34
m.peplau@fellerhoff-medizintechnik.de

Andreas Lustig

Andreas Lustig

Adviseur buitendienst

NRW (Süd)
Mobil: +49 (0) 151 463 775 01
a.lustig@fellerhoff-medizintechnik.de

Thomas Gerstel

Thomas Gerstel

Adviseur buitendienst

Niedersachsen (Nord-West), Bremen
Mobil: +49 (0) 170 653 89 71
t.gerstel@fellerhoff-medizintechnik.de

Dirk Buchner

Dirk Buchner

Adviseur buitendienst

NRW (Nord & Ruhrgebiet)
Mobil: +49 (0) 151 205 729 81
d.buchner@fellerhoff-medizintechnik.de

Frank Köck

Frank Köck

Adviseur buitendienst

Baden-Württemberg
Mobil: +49 (0) 151 205 736 70
f.koeck@fellerhoff-medizintechnik.de

Andreas Messerschmidt

Andreas Messerschmidt

Adviseur buitendienst

Baden-Württemberg
Mobil +49 (0) 151 154 344 05
a.messerschmidt@fellerhoff-medizintechnik.de

Technische ondersteuning

Meikel Frömmert

Meikel Frömmert

Specialist ziekenhuisbenodigdheden

Wolfgang Telahr

Wolfgang Telahr

Servicetechnicus

Frank Prohaska

Frank Prohaska

Servicetechnicus

Beheer

Dennis Heppner

Dennis Heppner

Algemeen directeur

Toepassingen

Mandy Soblik

Mandy Soblik

Personeelszaken

Verkoop- en servicelocaties

Vanuit Bocholt leveren we onze producten nu aan heel Duitsland.
De ongeveer 100 medewerkers van de hele Fellerhoff Groep zorgen elke dag voor de wensen en behoeften van onze klanten.

Ook u kunt profiteren van onze landelijke verkoop & service in Duitsland.

Onze servicechauffeurs en medische productadviseurs leveren niet alleen, ze monteren en demonteren onze producten ook. Ze bieden ook instructie en assistentie.